image1 image2 image3

Vysoké postele Pullman

Pod značkou PULLMAN se skrývají luxusní moderní postele, které jsou vyráběny na zakázku a jejichž výroba má dlouholetou tradi

Značka PULLMAN splňuje všechny hodnoty, s nimiž se tento významný holandský výrobce zapsal mezi špičkové výrobce vysokých postelí a matrací.

Pullman Ručně vyráběné vysoké postele, matrace a doplňky PULLMAN spojují v sobě skvělý design a unikátní patentovanou technologii výroby „Inside Pocket Spring“. Výsledkem jsou produkty s vysokou užitnou hodnotou. Luxusní moderní vysoké postele podporující kvalitní spánek a pohodlné vstávání, pokrokové polohovací systémy na dálkové ovládání pro chvíle odpočinku, ruční čalounění s možností výběru ze široké škály druhů potahových látek a barev –  to je jen krátký výčet vlastností postelí, které PULLMAN poskytuje náročným zákazníkům.

 Vysoká postel Pullman

Vysoké postele PULLMAN mohou být také vybaveny polohovacím systémem, kterým lze ovládat postel pomocí dálkového ovladače. To zajisté ocení zejména nároční uživatelé, kteří si v posteli chtějí dopřát nadstandardní odpočinek, při němž se mohou věnovat četbě, práci na počítači či sledování televize. Koncepce polohovacích systémů PULLMAN vychází z ergonomie a poskytuje lidskému tělu ideální podmínky a podporu.

Pro velký úspěch prodlužujeme zvýhodněnou nabídku. Je to náš vánoční dárek pro Vás.
Starejte se o svá záda během spánku!  Pořiďte si u nás postel na míru, jen taková Vám zajistí bezbolestná ranní vstávání.  Poradíme Vám a pomůžeme s ideálním řešením spacího systému pro Vás. Jako dárek k vánocům Vám dáme záhlaví postele ZDARMA!
Při objednání postele (dvoulůžko počínající šíří 180cm) Vám bude odečtena cena záhlaví z celkové částky postele. Jedná se o vybrané typy záhlaví k postelím značky Kuperus, ostatní záhlaví za 50% ceny. Neváhejte nás kontaktovat a dozvědět se více nebo za námi rovnou přijďte a poležte si u nás!

Platí do 30.12.2021 na vybrané typy záhlaví.
Limitovaná nabídka čel, nevztahuje se na postele ekonomické řady KLS a na specifické modely záhlaví.
 

 

ADRESA SHOWROOMu:

LUXURY SLEEPING
KORUNNÍ 2569/108b
VINOHRADY, PRAHA 10 (budova Rezidence Korunní)
Parkování pro naše hosty zajištěno zdarma v krytých garážích (vjezd z ulice Říčanská)

Otevírací doba:

PO - PÁ 10:00h - 18:00h
Váš individuální termín návštěvy mimo otevírací dobu
možno sjednat na:
tel.: 773 503 100 nebo 775 431 469

www.postele-ls.cz

 

Otevírací doba

PO - PÁ 10:00h - 18:00h

Kontakt

Luxury Sleeping
Korunní 2569/108b
Vinohrady, Praha 10
tel.: 773 503 100 nebo 775 431 469
www.postele-ls.cz

 

2021  Vysoké postele Pullman   globbers joomla templates